't Wijker Zeikertje

15,95
’t Wijker Zeikertje heeft een rijke, volle smaak met een zijdezachte textuur. De krachtige dropsmaak wordt mooi in balans gebracht door de zoete, warme tonen van honing. Een ondeugende likorette met een licht kruidige ondertoon en een zachte, lange afdron Lees meer
  • Bezorging door heel Europa
  • Meer dan 1.000 producten
  • Niet goed? geld terug!
  • Veilig afrekenen
  • De online wijnspecialist voor de beste wijnen

Specificaties

Informatie

’t Wijker Zeikertje – een Beverwijkse likeur met een knipoog! Deze ondeugende likorette combineert de krachtige smaak van drop en honing met een zachte bite en een alcoholpercentage van 14,9%. Een slok en je begrijpt meteen waarom dit een Beverwijkse trots is.

Met zijn speelse karakter en rijke smaak is ’t Wijker Zeikertje een echte must-have voor liefhebbers van lokale specialiteiten. Net als Rondje Beverwijk, Terugblik op Beverwijk en ’t Wijkertorentje vertelt deze likorette het verhaal van onze stad in een glas.

Proef Beverwijk, proef ’t Wijker Zeikertje!

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
← Keer terug naar de backoffice    * Gratis verzending v.a. €100 binnen Nederland * Verbergen